Oferta pracy

Kierownik Działu Marketingu

  • Miejsce pracy

    Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i koordynowanie projektów marketingowych firmy
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników
  • Nadzór nad pracą agencji marketingowej
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, graficznymi, drukarniami, itd.
  • Nadzór nad działaniami PR – komunikacją zewnętrzną (wystąpienia eksperckie TV, radio, prasa, notki prasowe)
  • Nadzór i udział w tworzeniu materiałów marketingowych, wizerunkowych, informacyjnych i reklamowych
  • Organizowanie wydarzeń cyklicznych związanych z prowadzoną działalnością firmy
  • Prowadzenie działań CSR, charytatywnych oraz sponsoring wydarzeń organizowanych przez inne podmioty
  • Administrowanie stroną internetową oraz profilami w mediach społecznościowych ( Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube)
  • Analiza efektywności prowadzonych działań marketingowych oraz monitorowanie trendów rynkowych
  • Współpraca z innymi działami firmy w ramach prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: marketing, zarządzanie, dziennikarstwo)

  • Praktyczna wiedza z zakresu marketingu i komunikacji

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata (stanowisko kierownicze w działach marketingu, komunikacji lub po stronie agencji marketingowej)

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

  • Poczucie estetyki, umiejętność projektowania graficznego, mile widziana znajomość programów graficznych

  • Inicjatywa, kreatywność i samodzielność

  • Doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, jak i zespołu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu auta (warunek konieczny)

To oferujemy

  • Umowę o pracę/B2B

  • Rozwój w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Możliwość kreowania wizerunku firmy

  • Szkolenia branżowe

  • Pakiet benefitów (Karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, program kafeteryjny Worksmile)