Oferta pracy

Administrator Kontraktu

  • miejsce pracy

    Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć
  • Przygotowywanie i weryfikacja bieżącej korespondencji kontraktowej
  • Ewidencja umów podwykonawczych, zleceń budów, zamówień
  • Przygotowanie zestawień pod rozliczenia kontraktu – tabele z podwykonawcami, stopień zaawansowani rozliczeń, oświadczenia podwykonawców, rozliczenie faktur
  • Prowadzenie notatek z narad koordynacyjnych
  • Kontrola i archiwizacja rozliczeń z podwykonawcami i inwestorem
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu informatycznego
  • Zamawianie materiałów bhp, spożywczych oraz biurowych
  • Ścisła współpraca z działami wsparcia w siedzibie firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowana ekonomia/finanse/bankowość/budownictwo)
  • Doświadczenie w pracy w biurze budowy firmy budowlanej (mile widziane)
  • Dobra, praktyczna znajomość MS Office (z naciskiem na Excel)
  • Dokładność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Udział w prestiżowych projektach budowlanych
  • Umowę o pracę/ B2B
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu
  • Program szkoleń branżowych
  • Benefity pozapłacowe (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program kafeteryjny Worksmile​)
Zobacz oferty pracy

OK