Oferta pracy

Administrator Kontraktu

  • miejsce pracy

    Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć
  • przygotowywanie i weryfikacja bieżącej korespondencji kontraktowej
  • ewidencja umów podwykonawczych, zleceń budowa, zamówień
  • przygotowanie zestawień pod rozliczenia kontraktu – tabele z podwykonawcami, stopień zaawansowani rozliczeń, oświadczenia podwykonawców, rozliczenie faktur,
  • prowadzenie notatek z narad koordynacyjnych,
  • kontrola i archiwizacja rozliczeń z podwykonawcami, i Inwestorem
  • wprowadzanie dokumentów do systemu informatycznego
  • zamawianie materiałów bhp, spożywczych oraz biurowych
  • ścisła współpraca z działami wsparcia w siedzibie firmy

Nasze wymagania

  • Od kandydata oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego (preferowana ekonomia/finanse/bankowość/budownictwo)
  • doświadczenia w pracy w biurze budowy firmy budowlanej (mile widziane)
  • dobrej, praktycznej znajomości MS Office (z naciskiem na Excel)
  • dokładności i odpowiedzialności za wykonywanie powierzonych zadań
  • umiejętności pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • udział w prestiżowych projektach budowlanych
  • umowę o pracę/ B2B
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu
  • program szkoleń branżowych
Zobacz oferty pracy

OK