Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

  • Miejsce pracy

    Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i udział w tworzeniu materiałów marketingowych, wizerunkowych, informacyjnych i reklamowych

  • współpraca z drukarniami, agencjami reklamowymi itp. w realizacji materiałów promocyjnych drukowanych i audio/ video adresowanych do różnych grup odbiorców

  • nadzór nad PR – komunikacją zewnętrzną (wystąpienia eksperckie TV, radio, prasa, notatki prasowe)

  • administrowanie stroną internetową oraz profilami w mediach społecznościowych ( Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube)

  • organizacja eventów zewnętrznych i wewnętrznych

  • dbałość o rozpoznawalność wizualną firmy

  • obrandowanie budów zgodnie z graficznymi standardami firmy

  • prowadzenie działań CSR, charytatywnych oraz sponsoring wydarzeń organizowanych przez inne podmioty

  • monitorowanie aktualnych trendów marketingowych na rynku

  • współpraca z innymi działami firmy w ramach prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (dziennikarstwo, marketing, zarządzanie)

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość obsługi social media

  • poczucia estetyki, umiejętność projektowania graficznego, mile widziana znajomość programów graficznych (pakiet Adobe)

  • umiejętność zarządzania priorytetami oraz dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność współpracy na szczeblu operacyjnym ze wszystkimi działami firmy

  • skrupulatność i dokładność w realizacji powierzonych zadań

  • motywacja do rozwoju: zdobywanie nowych kompetencji, podnoszenie kwalifikacji zawodowych, osiąganie założonych rezultatów

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu auta (warunek konieczny)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • rozwój w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • możliwość kreowania wizerunku firmy

  • szkolenia branżowe

  • bogaty pakiet benefitów ( Karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, wyjazdy integracyjne)