Oferta pracy

Dyrektor Realizacyjny Regionu

  • Miejsce pracy

    Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i nadzór nad realizacjami w regionie

  • nadzór nad Bezpieczeństwem i Higieną Pracy w podległym pododdziale

  • nadzór nad terminową realizacją budów

  • dbałość o jakość świadczonych usług

  • nadzór nad procesem gwarancji i usterek zrealizowanych budów w podległym pododdziale

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)

  • uprawnienia budowlane w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • doświadczenie w realizacji kontraktów min. 3-5 lat na stanowisku kierownika projektu – wymóg konieczny

  • doświadczenie we współpracy z podwykonawcami, inżynierem kontraktu i inwestorem, łatwość nawiązywania kontaktów

  • umiejętność strategicznego myślenia oraz zarządzania wieloma projektami inwestycyjnymi

  • kompetencje interpersonalne – komunikatywność, umiejętność zarządzania zespołem

  • znajomość rynku podwykonawców i inwestycji budowlanych

  • dobra znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP

  • znajomość MS Office, MS Project oraz AutoCAD

To oferujemy

  • udział w prestiżowych projektach budowlanych

  • umowę o pracę lub B2B

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju kariery zawodowej

  • program szkoleń branżowych i managerskich

  • dofinansowanie studiów podyplomowych

Zobacz oferty pracy

OK