Oferta pracy

Ekspert ds. Banków i Ubezpieczeń

  • Miejsce pracy

    Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z bankami, ubezpieczycielami, brokerami , wywiadowniami gospodarczymi
  • Zarządzanie rachunkami bankowymi
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie i odnawianie wszelkich umów bankowych, w tym kredytowych oraz umów z ubezpieczycielami, w tym umów generalnych i polis ogólnofirmowych
  • Odpowiedzialność za monitorowanie oraz utrzymywanie w/w umów
  • Procesowanie i monitorowanie  gwarancji bankowych, akredytyw, zastawów rejestrowych
  • Bieżąca kontrola stanu płynności Spółki (prognoza wpływów i wydatków w różnych okresach)
  • Współpraca z pionem operacyjnym oraz działami wsparcia w zakresie rozrachunków

Nasze wymagania

  • Wymagane min 2 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w sektorze dużych przedsiębiorstw lub na stanowisku analityka kredytowego w bankowości średnich i dużych przedsiębiorstw lub na stanowisku bankowego doradcy klienta sektora korporacyjnego
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne o specjalności finanse, rachunkowość , bankowość lub ubezpieczenia
  • Biegła znajomość programu Excel

To oferujemy

  • Umowę o pracę/B2B

  • Rozwój w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Szkolenia branżowe

  • Pakiet benefitów (Karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, program kafeteryjny Worksmile)