Oferta pracy

Główny Księgowy grupy kapitałowej

  • Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja księgowości  i kontrola spółek wchodzących w skład Grupy kapitałowej,

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz podatkowych spółek Grupy,

  • Konsolidacja sprawozdań finansowych Grupy,
  • Optymalizacja procesów księgowych i podatkowych,

  • Śledzenie zmian przepisów podatkowych i dbałość o prawidłowe wdrożenie zmian w procesach grupy kapitałowej,

  •  Sporządzanie bieżących analiz i raportów dla Zarządu,

  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami, audytorami, organami podatkowymi i bankami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy min. 5 lat w spółkach grupy kapitałowej,

  • Praktyczna znajomość analizy finansowej przedsiębiorstw,

  • Praktyczna umiejętność optymalizacji procesów księgowych, finansowych,

  • Umiejętność zarządzania zespołami w Pionie Finansowym – mile widziana,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego, Ustawy o Rachunkowości, Ustawy o VAT,
  • Mile widziana umiejętność prowadzenia audytu sprawozdań finansowych, w tym badania kondycji finansowej spółek,

  • Bardzo dobra obsługa MS Office, znajomość programów księgowych,

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B,

  • rozwój zawodowy poprzez budowanie i organizację struktury księgowej grupy kapitałowej,
  • bycie partnerem Zarządu,
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, liczne benefity,

  • możliwość awansu,

  • szkolenia branżowe, dofinansowanie do studiów podyplomowych.

Zobacz oferty pracy

OK