Oferta pracy

Inżynier Budowy

  • Miejsce pracy

    Bydgoszcz

    Gdańsk

    Gdynia

    Katowice

    Koszalin

    Lubin

    Łodź

    Bolesławiec

Stanowisko Inżyniera Budowy

Stanowisko inżyniera budowy wymaga dokładności podczas wykonywania obowiązków oraz odpowiedzialności za podjęte decyzje.

W zakresie obowiązków podczas pracy inżyniera budowy mieści się raportowanie działań, kontrola procesów w zakresie robót budowlanych czy dbanie o BHP. Opieka nad prestiżowymi inwestycjami to możliwość rozwoju zawodowego. W ALSTAL dofinansujemy także Twoje studia podyplomowe czy zaoferujemy szkolenia branżowe dla inżynierów budowy.

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja dokumentacji wykonawczej

  • ofertowanie zakresów robót

  • prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie

  • stała kontrola stanu BHP

  • przygotowywanie dokumentacji budowy

  • raportowanie postępów prac

  • współpraca z kierownictwem budowy na prowadzonych kontraktach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek – Budownictwo)

  • doświadczenie w realizacji robót budowlanych

  • praktyczna znajomości MS Office oraz AutoCAD

  • dokładność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań

Mile widziane

  • doświadczenie w budowach kubaturowych

To oferujemy

  • udział w prestiżowych projektach budowlanych

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu

  • program szkoleń branżowych

  • dofinansowanie studiów podyplomowych

Zobacz oferty pracy

OK