Oferta pracy

Kierownik Budowy

    Poznań, Lubin, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Łódź, Poznań, Wrocław

Stanowisko kierownika budowy

Praca kierownika budowy w ALSTAL wymaga świetnej organizacji czasu i pracy oraz samodzielności w zawodowych działaniach.

Jeśli ciągły kontakt z podwykonawcami, negocjacje oraz kontrola procesów wykonawczych na budowie brzmią dla Ciebie jak nowe ekscytujące wyzwanie zawodowe, aplikuj! Abyś ciągle podnosił swoje kompetencje i umiejętności w pracy kierownika budowy, zadbamy o liczne szkolenia i ścieżki awansu dla Twojego rozwoju.

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową i przepisami prawa budowlanego

  • utrzymywanie stałego kontaktu z Nadzorem Inwestorskim

  • ofertowanie oraz uczestnictwo w negocjacjach z podwykonawcami

  • nadzór nad pracą podwykonawców

  • raportowanie postępów prac

  • zarządzanie zespołem podległych pracowników

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)

  • uprawnia budowle w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • 3 lata doświadczenia w realizacji kontraktów ( mile widziane budownictwo kubaturowe)

  • doświadczenie we współpracy z podwykonawcami, inżynierem kontraktu i inwestorem

  • dobra znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP

  • praktyczna znajomości MS Office, MS Project oraz AutoCAD

  • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • udział w prestiżowych projektach budowlanych

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu

  • program szkoleń branżowych