Oferta pracy

Kierownik Działu Wycen

  • Miejsce pracy

    Poznań

  • Miejsce pracy

    Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie wycen inwestycyjnych w zakresie budownictwa kubaturowego

  • analizowanie dokumentacji projektowej

  • analizowanie ryzyka technicznego

  • pozyskiwanie i analizowanie ofert podwykonawczych

  • zarządzanie zespołem ofertowym

  • utrzymywanie kontaktów handlowych i relacji biznesowych z Inwestorami, Projektantami, Podwykonawcami, Dostawcami

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (budownictwo)

  • znajomości prawa budowlanego

  • znajomości kosztorysowania

  • umiejętności obsługi programów MS Office

  • umiejętności pracy w zespole

  • konsekwencji i odpowiedzialności w realizacji celów

  • prawa jazdy kat. B

  • doświadczenia min. 2 lata na podobnym stanowisku

  • elastyczności w zakresie godzin pracy

  • dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych

  • doświadczenie w ofertowaniu inwestycji powyżej 80 mln netto będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • doświadczenia w wycenie

To oferujemy

  • udział w prestiżowych projektach budowlanych

  • umowę o pracę / B2B

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu

  • program szkoleń branżowych