Oferta pracy

Kierownik Projektu

  • Miejsce pracy

    Wrocław

  • Miejsce pracy

    Kołobrzeg

Kierownik Projektu w zakresie budownictwa

Dbanie o przestrzeganie zasad BHP, raportowanie postępów prac i zlecanie zadań podwykonawcom to kilka z obowiązków, jakie czekają na Ciebie na stanowisku Kierownik Projektu w zakresie budownictwa.

Jeśli skończyłeś studia wyższe na kierunku budownictwo oraz masz co najmniej 3-letnie doświadczenie w kierowaniu projektami wartymi powyżej 50 mln zł netto, najprawdopodobniej szukamy właśnie Ciebie. Aplikuj i dołącz do nas, aby rozwijać się w zakresie kierowania projektami.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie budów zgodnie z przepisami prawa budowlanego

  • utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem, w tym rozliczanie z nim robót

  • zlecanie robót podwykonawcom

  • prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie

  • raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie

  • zarządzanie zespołem podległych pracowników, w tym dbanie o przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, techniczne (budownictwo)

  • minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu kontraktów (mile widziane kontrakty o wartości powyżej 40 mln netto)

  • doświadczenie we współpracy z podwykonawcami, inżynierem kontraktu i inwestorem

  • dobra znajomości prawa budowlanego i przepisów BHP

  • praktyczna znajomość MS Office, MS Project oraz AutoCAD

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • udział w prestiżowych projektach budowlanych

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu

  • program szkoleń branżowych i managerskich

  • dofinansowanie studiów podyplomowych