Oferta pracy

Kierownik Robót Budowlanych

  • Oferta Pracy

    Gdańsk

    Inowrocław

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową i przepisami prawa budowlanego
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Nadzorem Inwestorskim
  • Ofertowanie oraz uczestnictwo w negocjacjach z podwykonawcami
  • Nadzór nad pracą podwykonawców
  • Raportowanie postępów prac
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunek: Budownictwo)
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Doświadczenie w kierowaniu robotami na stanowisku Kierownika Robót
  • Doświadczenie we współpracy z podwykonawcami
  • Dobra znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP
  • Praktyczna znajomość MS Office, MS Project oraz AutoCAD
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Udział w prestiżowych i ambitnych projektach budowlanych
  • Budowy zlokalizowane w ramach oddziału (brak konieczności pracy w delegacji)
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu
  • Benefity pozapłacowe (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program kafeteryjny Worksmile​)
  • Wysoki standard zaplecza budowy dla kadry zarządzającej (klimatyzacja, łącze Internetu, salka konferencyjna, węzeł sanitarny)
  • Liczebne zespoły realizujące projekt
  • Program szkoleń branżowych
  • Dofinansowanie studiów podyplomowych
Zobacz oferty pracy

OK