Oferta pracy

Kierownik Robót Budowlanych

  • Miejsce pracy

    Gdańsk

  • Miejsce pracy

    Gdynia

  • Miejsce pracy

    Lubin

  • Miejsce pracy

    Lódź

Stanowisko kierownika robót budowlanych

Kierownik robót budowlanych w ALSTAL zajmuje się m.in. koordynacją projektów i zarządzaniem zespołem budowlanym. Szukamy Cię, jeżeli masz co najmniej 2 lata doświadczenia w zakresie budownictwa kubaturowego oraz odpowiednie uprawnienia.

Na stanowisku czeka Cię jasna ścieżka awansu oraz atrakcyjne szkolenia, dzięki którym będziesz stale podwyższać swoje kompetencje zawodowe.

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową i przepisami prawa budowlanego

  • utrzymywanie stałego kontaktu z Nadzorem Inwestorskim

  • ofertowanie oraz uczestnictwo w negocjacjach z podwykonawcami

  • nadzór nad pracą podwykonawców

  • raportowanie postępów prac

  • zarządzanie zespołem podległych pracowników

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego (kierunek: Budownictwo)

  • uprawnień budowlanych wykonawczych bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • doświadczenia w kierowaniu robotami na stanowisku Kierownika Robót (min. 2 lata – budownictwo kubaturowe)

  • doświadczenia we współpracy z podwykonawcami

  • dobrej znajomości prawa budowlanego i przepisów BHP

  • praktycznej znajomości MS Office, MS Project oraz AutoCAD

  • odpowiedzialności i zaangażowania

  • prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • udział w prestiżowych projektach budowlanych

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu

  • program szkoleń branżowych