Oferta pracy

Kierownik Robót Elektrycznych

  • Miejsce pracy

    Bydgoszcz

    Katowice

    Lubin

    Wrocław

    Toruń

Stanowisko kierownika robót elektrycznych

Jesteś dyplomowanym elektrotechnikiem? Jeżeli chcesz wykorzystać swoją wiedzę w zakresie optymalizacji zadań związanych z elektryką podczas realizacji kontraktów budowlanych, czekamy na Twoją aplikację na stanowisko kierownik robót elektrycznych w ALSTAL.

W firmie zapewnimy Ci stabilny rozwój, szkolenia i benefity pracownicze, abyś stale rozwijał swoje kompetencje i zainteresowania branżowe.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót elektrycznych / teletechnicznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy
  • Sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac

  • Nadzorowanie i koordynowanie pracy podwykonawców

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej

  • Optymalizacja realizacji robót branży elektrycznej i uzgadnianie z zamawiającym rozwiązań zamiennych

  • Ofertowanie oraz prowadzenie negocjacji warunków umowy z podwykonawcami

  • Raportowanie postępów prac

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunek Elektrotechnika)

  • Uprawnienie do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

  • Doświadczenie w kierowaniu robotami na stanowisku Kierownika Robót Elektrycznych

  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej

  • Dobra, praktyczna znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, MS Project oraz AutoCAD

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • Udział w prestiżowych i ambitnych projektach budowlanych
  • Budowy zlokalizowane w ramach oddziału (brak konieczności pracy w delegacji)
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu
  • Benefity pozapłacowe (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program kafeteryjny Worksmile​)
  • Wysoki standard zaplecza budowy dla kadry zarządzającej (klimatyzacja, łącze Internetu, salka konferencyjna, węzeł sanitarny)
  • Liczebne zespoły realizujące projekt
  • Program szkoleń branżowych
  • Dofinansowanie studiów podyplomowych
  • Auto służbowe do użytku prywatnego
Zobacz oferty pracy

OK