Oferta pracy

Kierownik Robót Sanitarnych

  • Miejsce pracy

    Bydgoszcz, Lubin

ALSTAL Grupa Budowlana poszukuje kandydatów na stanowisko KIEROWNIKA ROBÓT SANITARNYCH.

Jeśli przepisy BHP i prawo budowlane nie mają przed Tobą tajemnic, a optymalizacja procesów i robót budowlanych to temat, który Cię interesuje, aplikuj! W ALSTAL oferujemy Ci możliwość stałego rozwoju zawodowego i awansów, dzięki którym praca kierownika robót sanitarnych nad najbardziej prestiżowymi inwestycjami branżowymi będzie dla Ciebie codziennością.

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie procesu realizacji inwestycji w zakresie robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy

  • sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac

  • nadzorowanie i koordynowanie prac podwykonawców

  • weryfikacja dokumentacji projektowej

  • optymalizacja realizacji robót branży sanitarnej i uzgadnianie z zamawiających rozwiązań zamiennych

  • ofertowanie oraz prowadzenie negocjacji warunków umowy z podwykonawcami

  • raportowanie postępów prac

  • weryfikacja materiałów dostarczanych przez podwykonawców

  • składanie wniosków materiałowych oraz ustalanie szczegółów z Nadzorem Budowlanym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek Inżynieria Środowiska

  • znajomość programów: AutoCAD, MS Office (z dużym naciskiem na Excel), mile widziana znajomość programu NORMA PRO

  • umiejętność pracy w zespole

  • przedsiębiorczość i zaangażowanie

  • doświadczenie w zakresie wyceny robót sanitarnych

  • doświadczenie w realizacji prac na budowie min. 2 lata

  • praktyczna znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP

  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych w ramach oddziału

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • udział w prestiżowych projektach budowlanych

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu

  • program szkoleń branżowych

  • dofinansowanie studiów podyplomowych