Oferta pracy

Kierownik Zespołu Wycen

  • Miejsce pracy

    Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie wycen inwestycyjnych w zakresie budownictwa kubaturowego
  • Analizowanie dokumentacji projektowej
  • Analizowanie ryzyka technicznego
  • Pozyskiwanie i analizowanie ofert podwykonawczych
  • Zarządzanie zespołem ofertowym
  • Utrzymywanie kontaktów handlowych i relacji biznesowych z Inwestorami, Projektantami, Podwykonawcami, Dostawcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo)
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Znajomość zasad kosztorysowania
  • Umiejętność obsługi programów MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Konsekwencja i odpowiedzialność w realizacji celów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Udział w prestiżowych projektach budowlanych
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu
  • Pakiet benefitów (Karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, program kafeteryjny Worksmile)