Oferta pracy

Kosztorysant Instalacji Sanitarnych

  • Miejsce pracy

    Bydgoszcz, Poznań, Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie ofert przetargowych w zakresie instalacji sanitarnych

  • analiza dokumentacji projektowej

  • przygotowywanie kosztorysów i przedmiarów robót

  • pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców i podwykonawców

  • współpraca z pozostałymi działami firmy celem efektywnego przygotowania wycen

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii środowiska bądź pokrewne

  • doświadczenie w samodzielnym kosztorysowaniu instalacji sanitarnych

  • znajomość programów MS Office (z naciskiem na Excel), AutoCAD, mile widziana znajomość programu NORMA PRO

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy terminowej oraz pod presją czasu

  • znajomość zasad kosztorysowania

To oferujemy

  • udział w prestiżowych projektach budowlanych

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • zgrany zespół

  • możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu

  • program szkoleń branżowych

  • dofinansowanie studiów podyplomowych

  • pakiet benefitów – karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
Zobacz oferty pracy

OK