Oferta pracy

Kosztorysant Robót Budowlanych

  • Miejsce pracy

    Wrocław

    Katowice

    Poznań

Stanowisko kosztorysanta budowlanego

Masz doświadczenie w zakresie pracy na stanowisku kosztorysant budowlany? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy!

Czy obliczanie wycen oraz projektów znajduje się w sferze Twoich zainteresowań zawodowych, a praca nad prestiżowymi inwestycjami to Twoja pasja?

Jeżeli tak, praca w charakterze kosztorysanta budowlanego w ALSTAL będzie stanowić dla Ciebie rozwojową przestrzeń. Abyś mógł poszerzać listę kompetencji zadbamy o dostęp do atrakcyjnych szkoleń branżowych.

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie dokumentacji projektowej

  • samodzielne wykonywanie przedmiarów do wycen na podstawie dokumentacji projektowej

  • pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców materiałów

  • przygotowanie wycen

  • sprawdzanie kalkulacji opracowanych przez podwykonawców na etapie przygotowania ofert

  • współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: budownictwo)

  • znajomość zasad kosztorysowania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, programów typu CAD, programów kosztorysowych, np. Norma

  • znajomość rynku producentów, dostawców i wykonawców

To oferujemy

  • udział w prestiżowych projektach budowlanych

  • umowę o pracę/ B2B

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu

  • program szkoleń branżowych

  • dofinansowanie studiów podyplomowych

Zobacz oferty pracy

OK