Oferta pracy

Kosztorysant Robót Elektrycznych

  • Miejsce pracy

    Katowice

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie dokumentacji projektowej

  • przedmiarowanie robót

  • przygotowywanie kosztorysów

  • pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców

  • przygotowanie wycen inwestycji skierowanych do oferowania

  • dokonywanie obliczeń własnych w ramach branży elektrycznej i teletechnicznej

  • współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • znajomość programów: Norma, AutoCad, MS Office z dużym naciskiem na Excel

  • znajomość zasad kosztorysowania

  • umiejętność pracy w zespole

  • przedsiębiorczość i zaangażowanie

  • doświadczenie w zakresie wyceny robót elektrycznych i teletechnicznych

To oferujemy

  • udział w prestiżowych projektach budowlanych

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu

  • program szkoleń branżowych

  • dofinansowanie studiów podyplomowych