Oferta pracy

Kosztorysant Robót Sanitarnych

  • Poznań

Stanowisko kosztorysanta robót sanitarnych

Skończyłeś inżynierię środowiska? Znasz procesy tworzenia kosztorysów i chcesz uczestniczyć zawodowo w wycenianiu inwestycji sanitarnych? Jeśli tak, aplikuj na stanowisko kosztorysant robót sanitarnych, gdzie oferujemy stabilną umowę na wybranych przez Ciebie warunkach oraz atrakcyjną ścieżkę awansu.

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie dokumentacji projektowej instalacji sanitarnych

  • przedmiarowanie robót na podstawie projektów wykonawczych instalacji sanitarnych

  • przygotowywanie kosztorysów instalacji sanitarnych

  • pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców i podwykonawców

  • współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunek Inżynieria Środowiska

  • znajomość programów: AutoCAD, MS Office (z dużym naciskiem na Excel), mile widziana znajomość programu NORMA PRO

  • znajomość zasad kosztorysowania

  • umiejętność pracy w zespole

  • przedsiębiorczość i zaangażowanie

  • doświadczenie w zakresie wyceny robót sanitarnych

  • mile widziane doświadczenie w realizacji prac na budowie

To oferujemy

  • udział w prestiżowych projektach budowlanych

  • umowę o pracę/ B2B

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu

  • program szkoleń branżowych

  • dofinansowanie studiów podyplomowych