Oferta pracy

Specjalista ds. floty samochodowej

  • miejsce pracy

    Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad stanem floty samochodowej Spółki – około 100 pojazdów (zapotrzebowanie na nowe pojazdy, wydawanie pojazdów, przyjmowanie pojazdów zdawanych przez pracowników, koordynacja sprzedaży aut poflotowych)
  • Prowadzenie wewnętrznego rejestru pojazdów oraz ewidencji eksploatacji pojazdów
  • Dbałość o flotę samochodową firmy (użytkowanie pojazdów zgodnie z polityką flotową Spółki)
  • Nadzór nad obsługą serwisową (autoryzacja napraw, weryfikacja napraw, rozliczanie faktur kosztowych, ubezpieczenia, przeglądy techniczne, przeglądy serwisowe)
  • Wsparcie techniczne i reagowanie na potrzeby użytkowników pojazdów
  • Kontrola użytkowania pojazdów wyposażonych w GPS
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie różnych form finansowania floty samochodowej
  • Współpraca z dostawcami, usługodawcami w zakresie obsługi floty oraz nadzór nad realizacją usług
  • Prowadzenie procesu likwidacji szkód samochodowych
  • Prowadzenie analiz kosztowych oraz budżetowych, w tym optymalizacja kosztów obsługi floty, rozliczanie kart paliwowych
  • Przygotowywanie comiesięcznych raportów dla Zarządu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu flotą samochodową
  • Bardzo dobra znajomość rynku motoryzacyjnego oraz zagadnień z zakresu eksploatacji pojazdów
  • Bardzo dobra znajomość różnych form finansowania floty samochodowej, umiejętność negocjowania ofert i zapisów umownych w tym zakresie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office – szczególnie MS Excel
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Systematyczność, dokładność i szybkość w działaniu
  • Zdolności organizacyjne
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie
  • Perspektywę rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Benefity pozapłacowe (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
Zobacz oferty pracy

OK