Oferta pracy

Specjalista ds. formalno-prawnych

Twój zakres obowiązków

  • analiza i ciągły monitoring rynku zamówień publicznych oraz prywatnych

  • analiza i weryfikacja dokumentacji przetargowej pod kątem profilu działalności przedsiębiorstwa oraz sporządzanie raportów z ogłoszonych postępowań

  • analiza i weryfikacja odpowiedzi, uzupełnień i zmian w trakcie postępowania przetargowego

  • analiza umów pod kątem prawnym i finansowym, przygotowywanie pytań do postępowania

  • kompleksowe przygotowanie dokumentów formalno-prawnych do oferty

  • kontakt z Zamawiającym na etapie postępowania przetargowego

  • kontakt z Inwestorami planującymi ogłoszenie przetargu na wybór Generalnego Wykonawcy

  • bieżąca współpraca z pozostałymi członkami zespołu w zakresie prawidłowej organizacji pracy oraz przepływu informacji

  • przygotowywanie oficjalnych pism

  • przygotowywanie prezentacji, analiz, tabel do informacji wewnętrznej oraz zewnętrznej

  • zarządzanie obiegiem dokumentów, korespondencją, umowami w Oddziale

  • prowadzenie rozliczeń gotówkowych oraz zestawień faktur Oddziału

Nasze wymagania:

  • wykształcenia wyższego (prawo, administracja, zamówienia publiczne będą dodatkowym atutem)

  • znajomości prawa zamówień publicznych

  • 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej

  • odpowiedzialności i umiejętności pracy pod presją czasu

  • umiejętności efektywnej pracy w zespole

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • benefity pozapłacowe (m. in. opieka medyczna, program Multisport)

Zobacz oferty pracy

OK