Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

  • Miejsce pracy

    Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • udział w tworzeniu materiałów marketingowych, wizerunkowych, informacyjnych i reklamowych

  • współpraca z agencjami reklamowymi, graficznymi, drukarniami, w celu realizacji materiałów promocyjnych drukowanych i audio/ video adresowanych do różnych grup odbiorców

  • obsługa strony internetowej oraz mediów społecznościowych ( Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube)

  • organizacja eventów zewnętrznych i wewnętrznych

  • prowadzenie działań CSR, charytatywnych oraz sponsoring wydarzeń organizowanych przez inne podmioty

  • monitorowanie aktualnych trendów marketingowych na rynku

  • współpraca z innymi działami firmy w ramach prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (dziennikarstwo, marketing, zarządzanie)

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość obsługi social media

  • poczucia estetyki, umiejętność projektowania graficznego, mile widziana znajomość programów graficznych

  • skrupulatność i dokładność w realizacji powierzonych zadań

  • doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu auta (warunek konieczny)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

To oferujemy

  • umowę o pracę/B2B

  • rozwój w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • możliwość kreowania wizerunku firmy

  • szkolenia branżowe

  • pakiet benefitów (Karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, program kafeteryjny Worksmile)