Oferta pracy

Specjalista ds. umów

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie oraz weryfikowanie umów cywilnoprawnych (o roboty budowlane, dostawy, zleceń, sprzedaży, NDA itp.)

  • przygotowywanie aneksów do umów

  • sporządzanie porozumień i oświadczeń

  • kompletowanie dokumentów potrzebnych do sporządzenia umów

  • wykonywanie czynności związanych z pisemnym oraz elektronicznym obiegiem dokumentów

  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub w trakcie studiów (V rok)

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • doświadczenie w sporządzaniu umów cywilnoprawnych

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • zdolności analityczne

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość prawa cywilnego, prawa zamówień publicznych oraz prawa gospodarczego

To oferujemy

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu

  • dofinansowanie do studiów podyplomowych

  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)