Oferta pracy

Specjalista w Dziale Serwisu Gwarancyjnego

  • miejsce pracy

    Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie procesu usuwania usterek zgodnie z wewnętrzną procedurą
  • Prowadzenie dokumentacji, archiwizacja danych w dziale
  • Wykonywanie przedmiarów, ofertowanie, negocjowanie, sporządzanie wstępnego budżetu i harmonogramu
  • Koordynowanie usuwania usterek
  • Weryfikacja budowlanej dokumentacji technicznej
  • Nadzorowanie jakości wykonywanych robót
  • Koordynowanie pracy pracowników własnych i podwykonawców
  • Zamawianie materiałów i sprzętu budowlanego
  • Rozliczanie kosztów realizowanych robót, w tym wykonywanie obmiarów, sporządzanie protokołów odbioru prac, protokołów usuwania usterek
  • Nadzorowanie przestrzegania zasad BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – budowlane (lub pokrewne)
  • Konsekwencja i odpowiedzialność w realizacji celów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi programów AUTOCAD, NORMA, PRO, MS Office
  • Przedsiębiorczość i samodzielność
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub przy realizacji prac budowlanych

To oferujemy

  • Udział w prestiżowych projektach budowlanych
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu
  • Program szkoleń branżowych i managerskich
  • Dofinansowanie studiów podyplomowych
  • Benefity pozapłacowe (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program kafeteryjny Worksmile​)
Zobacz oferty pracy

OK